Навчально-виховний комплекс 
"Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей імені В.О.Сухомлинського"

Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Корисні сайти





 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Друзі сайту
 
Ми зареєстровані

 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Медалісти

Медалісти

Павлиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.В.О.Сухомлинського

та НВК "Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей імені В.О.Сухомлинського"

Рік випуску

Прізвище, ім'я, по батькові Медаль
  2013-2014 н.р.  
  Сіра Яна Сергіївна золота
  Шевченко Руслан Олегович золота
  Щербина Максим Миколайович золота
  Барзіон Владислава Володимирівна срібна
  2012-2013 н.р.  
  Бицюк Руслан Олександрович золота
  Іванов Ярослав Ігорович золота
  Маховська Катерина Едуардівна золота
  Лук'яненко Дар'я Станіславівна срібна
  2011-2012 н.р.  
  Єрьоміна Ілона Сергіївна золота
  Пуголовкіна Оксана Олегівна золота
  Старинко Ігор Олександрович золота
  2010-2011 н.р.  
  Кіш Іванна Іванівна золота
  Лук'яненко Максим Сергійович золота
  Пироженко Аліна Олегівна золота
  Рубаненко Сергій Олексійович золота
  Русенко Олена Вікторівна золота
  2009-2010 н.р.  
  Кальніцький Дмитро Олександрович золота
  Балабуха Аліна Сергіївна срібна
  Височин Григорій Григорович срібна
  Довбня Альона Миколаївна срібна
  Малюченко Ірина Олегівна срібна
  Сахаренко Оксана Олександрівна срібна
  Троян Альбіна Ігорівна срібна
  2008-2009 н.р.  
  Торба Альона Вікторівна золота
  Путря Вікторія Юріївна срібна
  Супрунюк Ростислава Василівна срібна
  2007-2008 н.р.  
  Кошуренко Анжела Володимирівна  золота
  Малюченко Катерина Олегівна золота
  Петрова Анна Олександрівна золота
  Раскатова Наталія Миколаївна золота
  Россочинська Оксана Павлівна золота
  Височин Іван Григорович срібна
  Римар Ростислав Володимирович срібна
  Стукалова Інна Сергіївна срібна
  Ширяєва Алла Миколаївна срібна
  2013-2014 н.р.  
  Корабльова Анна Володимирівна золота
  Малолітко Тетяна Павлівна золота
  Сахаренко Назар Олександрович золота
  Черньонкова Альбіна Віталіївна золота
  Бардаш Ольга Сергіївна срібна
  Головченко Маргарита Олександрівна срібна
  Луц Наталія Віталіївна срібна
  Мельніченко Анна Вікторівна срібна
  Михайлюченко Олександр Миколайович срібна
  Момот Михайло Вікторович срібна
  Назаренко Максим Сергійович  срібна
  Оніщенко Максим Іванович срібна
     
  Кравченко Людмила Леонідівна золота
  Нижник Віталій Васильович золота
  Головченко Дарина Олександрівна срібна
     
  Берун Вікторія Юріївна золота
  Болбас Аліна Анатоліївна золота
  Гулій Лариса Анатоліївна золота
  Салікова Альона Олегівна золота
  Сінчук Мирослава Юріївна золота
  Ахкозова Ірина Олексіївна срібна
  Бондаренко Сергій Вікторович срібна
  Виходець Світлана Олексіївна срібна
  Мельниченко Катерина Вікторівна  срібна
  Путря Світлана Юріївна срібна
  Таранець Тетяна Миколаївна срібна
  Терещенко Віта Володимирівна срібна
     
  Войта Катерина Сергіївна золота
  Калюх Ірина Юріївна золота
  Омельченко Оксана Володимирівна золота
  Хуторна Олена Олександрівна золота
  Щукіна Тетяна Миколаївна золота
  Майборода Тетяна Анатоліївна срібна
  Петрова Ольга Олександрівна срібна
     
  Залоїло Артем Олександрович золота
  Зоря Володимир Володимирович золота
  Зубашевська Анна Леонідівна золота
  Кривенко Олександр Володмирович золота
  Литвин Юлія Олександрівна золота
  Омельченко Роман Юрійович золота
  Осьмак Маргарита Володимирівна золота
  Степанова Аліна Олексіївна золота
  Стеценко Леся Василівна  золота
  Шам Альона Вікторівна золота
     
  Богданова Юлія Миколаївна золота
  Однолько Олена Володимирівна золота
  Овчаренко Наталія Олексіївна срібна
     
  Даршт Ірина Вікторівна золота
  Колєсніков Олександр Сергійович золота
  Найденко Олександр Леонідович золота
  Найденко Тетяна Леонідівна срібна